Kasov aparat

Всеки от данъкоплатците, който трябва да регистрира продажбите на продукти и да помогне с касов апарат, е добре запознат с това колко подробни условия в областта на създаването и работата на въпросните устройства трябва да бъдат направени. Напитка от такива изисквания е отговорна за провеждането на периодичен технически преглед на касата. Какво идва след това, но по кое време трябва да се прилага? Какво представлява фискалният касов апарат и техническият преглед? Относно това в

Заедно със Закона за ДДС касовите апарати трябва да подлежат на периодични технически проверки. След горепосочената дата това състояние е удължено. Такъв преглед се извършва чрез добро обслужване. Преди 1 декември 2008 г. техническите проверки на касовите апарати бяха преместени в годишен срок. При преглед на обвързващите понастоящем правни актове касовите апарати трябва да отговарят на техническия преглед на всеки две години от фискализация или от скорошен преглед. При успех, когато данъкоплатецът не се съобрази с такава дума, те стават санкционирани. Това включва, наред с други, данни за налагане на глоба на данъкоплатец за данъчно нарушение, тъй като качеството на непредлагане на касовия апарат на периодичен преглед се счита за неправилно водене на книгата. Подобна обосновка произтича от продукта 61 § 3 от Наказателния кодекс.Събитието се събужда, чиято отговорност е да извърши такъв преглед? Разбира се, гледането на крайния срок в този пример отива на данъкоплатеца, а не на услугата. Собственикът на касов апарат novitus delio трябва да информира службата за такава нужда на предстоящата дата на проверка. От друга страна, техник на касата, заедно с § 31, ал. 4 от регламента, в действителност касовите апарати следва да извършват задължителен технически преглед на касовия апарат в заглавието на 5 дни от уведомлението.Данъкоплатецът също трябва да е наясно, че неспазването на крайния срок за задължителен преглед на касов апарат води до необходимост от връщане на отстъпката от офиса на покупката. Такива санкции подлежат на данъкоплатците, които към три години от датата на започване на запис на продажбата на стоки / услуги не са създали своевременно подаване на касов апарат за технически преглед от добра услуга.В обобщение, струва си да припомним, че потребителят е отговорен за спазването на срока за преглед.